Wellnes péče o chodidla

Proč se starat o své nohy?

Nohy jsou jednou z nejnamáhanějších částí lidského těla. Celý den nás nosí a často trpí v nevhodné obuvi. Není divu, že si pak stěžujeme na otlačeniny, puchýře nebo mozoly. Proto je třeba dopřát jim péči, kterou si bezesporu zaslouží.

V našem salonu neprovozujeme klasickou pedikúru, jde pouze o ošetření speciálními přípravky používaných v pedikúrách a relaxační masáže pro Vaše nohy a chodidla.

 

Cuccio Detox Soak

Cuccio nabízí unikátní zážitek s novinkou Cuccio Detoxsoak. Tato welness SPA služba zahrnuje bylinnou lázeň DetoXsoak, kterou si zamilujete.

Chodidla mají 500.000 potních žláz, která pomáhají odstraňovat toxiny z těla. DetoXsoak lázeň 15min a 15ti minutová speciální DetoXsoak masáž odstraní stres a pomůže zrelaxovat a osvěžit celé tělo.

Nejedná se o klasickou pedikúru!

Wellness péče o chodidla (není pedikúra)

Péče o vaše nohy začíná lázní, následuje peeling chodidel a nohou až po kolena. Po spláchnutí peelingu se postarám, aby Vaše nehtíky byly nalakovány (pokud by jste chtěly CND Shellac je to možné před zahájením lázně), následně budu aplikovat výživnou a hydratační masku, kterou necháme působit 15 minut, po odstranění masky následuje masáž chodidel a nohou až po kolena. Pro tuto proceduru používám přípravky první české profesionální značky Bis Bis Foot a následně Vám doporučím přípravky i pro domácí péči.

 

CND Shellac

CND Shellac™, patentově přihlášená technologie u níž je již v řízení žádost o patent. Profesionální úprava nehtu, která kombinuje jednoduchost aplikace laků, neuvěřitelně vysoký lesk a dlouhodobou trvanlivost nošení.

CND Shellac™ se nanáší jako lak - pouze lahvička a štěteček. A odstranění jen v 10 minutách s pohodlnými, bezpečnými a šetrnými CND Shellac™ Odstraňovacími polštářky. Žádné pilování či broušení, tudíž žádné poškození nehtu. Výsledek? 14-ti denní nádherný zrcadlový lesk v 36 odstínech různých barev - to je prostě návykové!

Je mnoho imitátorů, ale pouze jeden CND Shellac™!