Makeup

Líčení a kurzy líčení

Denní líčení

Základní líčení na běžný pracovní den, které má být rychlé z hlediska času a přesné z hlediska barevného typu a potřeb ženy. Nalíčení zahrnuje základní stručné poradenství. Více informací o korekci, barvách a dalších otázkách vám poskytne náš Kurz pro ženy.

Slavnostní večerní

Toto výraznější líčení je přizpůsobené do večerního světla - na večírky, oslavy, plesy, prostě kdykoli jdete do společnosti a přejete si, aby líčení ladilo s oblečením a účesem a navíc vydrželo celý večer. Pro firemní večírky lze líčit více žen také u vás ve firmě.

Svatební líčení nevěsty i dalších žen

Při tomto líčení je kladen důraz na sladěnost se všemi doplňky a to po stránce barev a stylu, proto je velmi důležitá předchozí schůzka a zkouška. Také je možné líčení provést v domácím prostředí a nalíčit nejen nevěstu ale i další ženy.

Líčení na módní přehlídky

Provádíme líčení pro přehlídky večerních šatů, oblečení pro sport či volný čas, plavek či spodního prádla.

Fotomakeup

Provádíme líčení na fotografii s docházkou do ateliéru, po dohodě je možný i styling.

 

Kurzy Líčení - co všechno Vás čeká na našem kurzu líčení?

Kurzy líčení jsou určeny všem ženám, které chtějí dobře vypadat nejenom při slavnostních příležitostech, ale také každý den.

Zde se naučíte kouzla s Vaší tváří. Poznáte postupy líčení pro všechny příležitosti, naučíte se používat různé druhy přípravků, vyzkoušíte si nové triku profesionálů.

Chcete se naučit líčit? Nevíte jaké barvy a jaký typ líčení Vám sluší, nevíte jak při líčení postupovat? Chcete se naučit denní či večerní líčení? Vybrat si můžete z více druhů kurzů líčení, přičemž každý se koná vždy individuálně pouze s Vámi a každý trvá přibližně 1 až 2 hodiny. Stačí si vybrat.