Péče o ruce

Manikúra, Pshine, CND Shellac

V našem salonu se můžete těšit na klasickou manikúru a péči o přírodní nehty na rukou. Manúra se začíná opět těšit velmi velké oblibě a mnoho dam, které si nechaly dělat gelové či akrylové nehty se navracejí ke klasické manikúře. V dnešní době k moderní ženě patří nejen dokonalé oblečení a make-up, ale i dokonale krásné a upravené ruce a nehty.

Klasická manikúra

Klasická neboli mokrá manikura je základní péčí o Vaše ruce. Přinese Vám nejen oddech, relaxaci, ale také uspokojivý pocit, že jste pro své nehty udělali maximum. Je určena pro ženy i muže. Základní manikura obsahuje následující úkony a trvá přibližně 30 až 45 minut.

P-Shine Manikúra

P-shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty atd.
To čím společnost P.Shine doslova převálcovala jiné metody péče o nehty, je přirozený vzhled a příznivý vliv na zdraví nehtů. Jednou z největších výhod je fakt, že nehty jsou ošetřené a zároveň i výrazně vyživené. Dostane se jim tolik potřebných vitamínů.

Kompletně celá metoda je založená na přírodních produktech jako je včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka nebo prášek z lastur. Je to způsob, jak pečovat o ruce kterékoliv ženy, která touží mít nehty na pohled dokonalé a zdravé. Výsledek předčí klasickou manikúru s použitím bezbarvého laku.

Způsob jakým je metoda aplikována, podporuje navíc prokrvení a růst nehtů. Přitom dochází i ke zpevnění a ochraně povrchu jako takového. Tím je nehet chráněn proti běžným vnějším vlivům. Je to ideální metoda v případě, že jsou Vaše nehty lámavé, špatně rostou nebo jsou roztřepené. Výjimkou jsou pouze zničené a tenké nehty - v takovém případě nelze použít pilník, ale jenom leštičku.

CND Shellac™ - jednobarevný

Přivítejte budoucnost!

CND Shellac™, patentově přihlášená technologie u níž je již v řízení žádost o patent. Profesionální úprava nehtu, která kombinuje jednoduchost aplikace laků, neuvěřitelně vysoký lesk a dlouhodobou trvanlivost nošení.

CND Shellac™ se nanáší jako lak - pouze lahvička a štěteček. A odstranění jen v 10 minutách s pohodlnými, bezpečnými a šetrnými CND Shellac™ Odstraňovacími polštářky. Žádné pilování či broušení, tudíž žádné poškození nehtu. Výsledek? 14-ti denní nádherný zrcadlový lesk v 36 odstínech různých barev - to je prostě návykové!

Je mnoho imitátorů, ale pouze jeden CND Shellac™!

Odstranění CND Shellac™

CND Shellac™ se odstraňuje lehce během deseti minut díky pohodlným, hygienickým CND Shellac Odstraňovacím polštářkům, které citlivě a ohleduplně omezují vystavení nehtu acetonu a kůži tím, že se připevňují přesně a pouze na nehet. Barevná vrstva se doslova rozpadne. Díky "high-tech" technolgii, přesněji řečeno chemickému složení všech složek Shellac™ systému - Base Coat + UV Color + Top Coat - kdy aceton proniká malými kanálky až k základní podkladové vrstvě, se barevná vrstva doslova rozpadne na malé kousky, které lehce sklouznou z povrchu nehtu. Případné zbylé částečky se jemně odstraňují pomocí pomerančového dřívka bez jakéhokoliv pilování či dlouhého máčení - na rozdíl od gelů či gel-laků, které vyžadují jak nešetrné namáčení, tak i pilování.

 
 
 
 

Platinum Booster NOVINKA

Ráda bych Vás pozvali do světa jedinečného gel-lakového systému Platinum BOOSTER. 

Toužíte po krásných a delších nehtech a nechcete umělé? Pak je právě pro vás vhodná nová inteligentní technologie PLATINUM BOOSTER SOFT GEL, kterou vám nově mohu nabídnout i u mě v salonu. Pomocí tohoto gelu vám udělám nejen základní manikúru, ale navíc zvládnu nehet zpevnit, vyrovnat nerovnosti nehtového lůžka a udržet zdravý a přírodní vzhled nehtů.

 
 

 

 

 

Parafínové zábaly na ruce - klíč ke krásné pokožce

Pokožka na rukou bezesporu patří k nejnamáhanějším částem lidského těla. Běžně je používáme k práci, často na něco saháme, několikrát denně si ruce myjeme... Tato zátěž se následně projevuje vysušenou a rozpraskanou pokožkou, nevzhlednými záděrami či slabými a třepícími se nehty. Ale i těmto potížím můžete snadno předejít, pokud svým rukám věnujete náležitou péči. Pokud i vy toužíte po dokonalých rukách, ideální pro vás budou zejména oblíbené parafíny na ruce!

Parafínové zábaly na ruce jsou blahodárnou procedurou, která kombinuje jak zdravotní, tak i estetické účinky, a jsou účinné již od první aplikace.

Účinky parafínových zábalů na ruce:

  • zlepšují prokrvení pokožky,
  • uvolňují svaly a klouby,
  • vypínají a zjemňují pokožku,
  • zanechávají ruce hladké a odpočinuté,
  • příjemně prohřívají pokožku,
  • vyživují a zpevňují nehty.