V našem salonu můžete zakoupit i různé potravinové doplňky pro Vaše zdraví, krásnou pleť a nehty.

Na této stránce Vám je představíme vzervrubně a více se o těchto přípravcích můžete dočíst na našem eshopu zde

 

Akuna

AKUNA JE SPOLEČNOST S CELOSVĚTOVOU PŮSOBNOSTÍ V OBLASTI VÝVOJE , VÝROBY A NÁSLEDNÉHO PRODEJE PŘÍRODNÍCH POTRAVINOVÝCH DOPLŇKŮ. Akuna je brněnská firma s dlouholetou tradicí.

Vývoj a výroba produktů je pod neustálou kontrolou Vědecké rady složené ze špičkových odborníků. Produkty díky svým vlastnostem a kvalitě pomáhají milionům lidí na celém světě a spoluurčují trend v oblasti zdravotní prevence potravinových doplňků. Nosný produkt ALVEO účinně stimuluje imunitní systém a je špičkou v boji proti toxinům v organismu.

Široká řada produktů nabízí uživatelům komplexní řešení na doplnění vitamínů, minerálů a také očisty organismu. Alveo, Onyx Plus, Cleanse Plus, Mastervit, Pinky, Take a Plaster, AkuC a další produkty obsahují synergické kombinace bylin. Díky nim se produkty vyznačují vysokou účinností. Používání těchto produktů je bezpečné, jednoduché a vhodné pro každého.

NOVINKOU roku 2018 jsou dva produkty pro ženy

AkuFEM Balance příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy v období klimakteria i po něm a je určen také všem ženám bez rozdílu věku, které trápí vaginální mykózy. 

AkuBEAUTY unikátní produkt pro krásné vlasy, pevné nehty a hebkou pokožku.

 

Chcete více informacích o produktech? Chcete si je kupovat se slevou 25 - 40%?

Pro více informací pište prosím na náš email:  BSBrno@gmail.com 

 

 

CURAPIL

Doplňte vlasům vitamíny z přírody
Všechny důležité látky pro krásné vlasy a nehty najdete v přírodě. Proto jsme se při přípravě tabletek Curapil zaměřili na jejich přírodní zdroje.

Hlavními složkami tabletek jsou sušené topinamburové hlízy a pivovarské kvasnice, přírodní zdroje antioxidantů, minerálů a vitamínů, dále pak v přírodě dostupné aminokyseliny L methionin a L cystein. Díky těmto složkám dokáže vaše tělo přirozeně obnovit zdraví a krásu vlasů i nehtů. Vyzkoušejte to sama!

Tyto produkty zakoupíte také na našem eshopu zde: www.homeandbeauty.cz/Pece-o-vlasy-c4_0_1.htm

 

KOMBE

Účinek čaje Kombe je dlouhodobý, ale nastupuje pozvolna.  Kombe brzdí odumírání buněk, zpomaluje jejich stárnutí a napomáhá v těchto případech:

Poruchy spánku, únava, vyčerpání, poruchy paměti. Snižuje psychickou únavu a zlepšuje schopnost řešit problémy. Zlepšuje kognitivní funkce (paměť, koncentrace, pozornost, rychlost myšlení, vyjadřování i vnímání, prostorová orientace). Vykazuje stimulační i inhibiční účinky na centrální nervovou soustavu a může ovlivňovat přenos nervových signálů.
Zvyšuje libido, napomáhá zlepšení erekce.
Pomáhá dosáhnout normální hladiny krevního cukru.
Zlepšuje prokrvení tkání a celkový krevní oběh.
Přispívá k přirozené obraně těla a zlepšuje funkci imunitního systému. Pomáhá předcházet infekčním onemocněním, tlumí chronické záněty, má antioxidační účinky.
Chrání buňky lidského organismu, což může ovlivnit možnost rozvoje nádorových onemocnění.
Dodává energii pro tělo i mysl, zvyšuje vitalitu. Zlepšuje svalovou činnost. Chrání před důsledky stresu.
Zpomaluje projevy stárnutí kůže a zabraňuje vzniku vrásek.
Z klinických studií vyplývá, že Kombe až o 50 procent odbourává alkohol v krvi. A významně tak zlepšuje stavy kocoviny.
Kromě ženšenu obsahuje čaj Kombe jujubu. Touto unikátní kombinací dochází ke zvýšení účinků čaje. Jujuba byla dlouhodobě zkoumána a potvrdila se její významná role z hlediska protinádorové aktivity. Také byl prokázán její vliv u onemocnění jater a trávicího traktu. Navíc zabraňuje vzniku tukových buněk.

 

Čaj kombe zakoupíte také na našem eshopu: www.homeandbeauty.cz/Kombe-c74_0_1.htm