Tělové zábaly

Dopřejte Vašemu tělu ozdravující zábal!
Žijeme v uspěchané době a někdy zanedbáváme péči o naše tělo, které každý den často přetěžujeme. Jestliže chcete být Tělové zábalyzodpovědnější v péči o Vaše zdraví a cítit se v lepší kondici, dopřejte Vašemu tělu příjemnou ozdravující proceduru - tělový zábal.

Mnohačetná účinnost na zlepšení lidského zdraví činí z tělových zábalů dobré pomocníky v boji s každodenním stresem a některými zdravotními problémy. Tělové zábaly napomáhají hloubkovému čištění a detoxikaci těla, uvolňují svaly, zpevňují pokožku a urychlují regeneraci organismu.

Tělové zábaly rozhodně nejsou žádným přepychem a doporučujeme jejich účinky alespoň vyzkoušet. Příjemná a osvěžujícíTělové zábaly kúra tělu po všech stránkách prospěje, a například zábaly proti celulitidě ženám pomáhají velmi efektivně redukovat projevy celulitidy. Někdy stačí pouze jeden pokus a stanete se na tělových zábalech přímo závislí. Pro naše klienty jsou tělové zábaly skutečným přínosem, neboť zlepšují jejich zdraví a duševní rovnováhu.

GUAM® – zdroj životní síly a štěstí
Každá z Vás je unikátní a individuální, ale snaha zachovat krásu a zdraví, přitažlivost a sexualitu, štíhlou siluetu a uhlazenou pleť je společná pro všechny ženy ve světě. Stresy, nesprávná strava, nedostatek fyzické aktivity, poruchy metabolizmu a nepříznivé prostředí se projevují ve vnějším vzhledu ženy. Ale jak chce každá z nás být mladou bohyní, která zrovna vyšla z pěnících vln teplého moře.
Nová základní řada GUAM® DUO (dvojí působení) na bázi termální vody z pramene Noirmoutier (Francie) umožňuje aktivní působení na celulitidu a regeneraci pokožky. Rozmanitá škála krémů bojuje proti celulitidě, striím a sníženému tonusu pokožky. Přičemž pro každou denní dobu existuje zvláštní anticelulitidový krém. Denní krém aktivuje lipolýzu, noční krém potlačuje lipogenezi.

 

Anticelulitidní zábaly


Speciální tělové zábaly proti celulitidě
Ženám, které bojují s celulitidou, doporučujeme speciální tělové zábaly proti celulitidě. Anticelulitidní zábal redukuje projevyTělové zábaly proti celulitidě celulitidy, obnovuje elastinová a kolagenová vlákna, která přispívají k omlazení pokožky. Prohřívání a prokrvení těla spolu s kombinací účinných látek, které při zábalu tělo vstřebává, podporují látkovou výměnu.
Odbourávají se tuky - redukuje se tuk v podkoží. Tělo pak škodliviny odvádí přes lymfatický systém. Speciální anticelulitidní zábal aplikovaný pravidelně, pomáhá projevy celulitidy nejen odstraňovat, ale i celulitidě předcházet, a právě v tom je jedinečný.

Doporučení: provádět minimálně 1* týdně v salonu k dokonalému efektu v kombinaci s lymfatickou masáží

 

Zeštíhlující zábal pro břicho a pas

 

Kompozice bahna a mořských řas GUAM® v kombinaci s hlínou účinně absorbují nevylučitelné látky a čistí póry. Připravují pokožku na hluboké pronikání aktivních složek bahenní masky: přírodních výtažků, esenciálních olejů, escinu a kofeinu za účelem účinného štěpení tukových buněk, posílení periferického krevního oběhu (zmenšení otoků) a posílení tonusu pokožky delikátních oblastí.

Indikace: tukové polštářky v oblasti břicha, pasu a hýždí (včetně v případě kontraindikace použití horkého nebo studeného bahna). Ochablost pokožky, strije. Období po porodu.

 

Tělový zábal Anti-Age

Mořské řasy GUAM® v kombinaci s jílovým bahnem účinně pohlcuje nevylučitelné látky, čistí póry a posiluje periferický krevní oběh. Připravují pokožku na vstřebávání aktivních komponentů bahenní masky: pro efektivní lipolýzu, zesílení drenážních účinků a periferického krevního oběhu, vylepšení tónu pokožky a také pro prevenci stárnutí.

Indikace: celulitida různých stadií (včetně fibrózní) s poruchami mikrocirkulace a projevy hormonálního a fyziologického stárnutí pokožky.

Tělový drenážní zábal Guam dren

Mořské řasy GUAM® v kombinaci s bílým bahnem účinně pohlcuje nevylučitelné látky (škváru), čistí póry a připravují tak pokožku na vstřebávání aktivních látek, které bahenní maska obsahuje.

Výtažky ze zeleného čaje a tavolníku mají vazoprotekční účinek - zlepšují mikrocirkulaci, napomáhají vylučování  přebytku tekutiny.

Komplex esenciálních olejů zesiluje působení masky proti celulitidě a zrychluje lipolitický proces.

Indikace: Na ošetření oblastí s oteklou a fibrózní celulitidou s narušením kapilárního krevního oběhu (holeni, stehna).

Lze používat při gynekologických problémech a při nesnášenlivosti horkého a studeného bahna.
Kůra: K dosažení lepších výsledků se zábaly dělají podle následujícího schématu:

První týden: 3 ošetření obden;
Druhý týden: 2 ošetření;
Třetí týden: 2 ošetření;
Dále: 1 ošetření týdně.
Celkem– 10 ošetření.
Doporučení laboratoře LACOTE STUDY&RESEARCH:

pro ustálení anticelulitidových účinků doporučujeme kombinovat s Nápojem  BRITANNIA DREN  GUAM®.

 

Tělový revitalizační zábal

Kompozice bahna a mořských řas GUAM® v kombinaci s hlínou účinně absorbují nevylučitelné látky, čistí póry a posilují periferický krevní oběh. Připravují pokožku na pronikání aktivních složek bahenní masky: přírodních výtažků, esenciálních olejů, kofeinu a kyseliny glykolové za účelem účinného štěpení tukových buněk, posílení periferického krevního oběhu a tonusu pokožky.

Indikace: celulitida různých stadií se sníženým tonusem pokožky (včetně fibrózní stadii). Strije. Vhodná speciálně pro zralou pleť.

 

Novinky

Podzim přichází

Podzim přichází… Sluníčka ubývá, dny se krátí, vítr už nechladí tak příjemně, jako ještě před pár...
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.