Tělové zábaly

Dopřejte Vašemu tělu ozdravující zábal!
Žijeme v uspěchané době a někdy zanedbáváme péči o naše tělo, které každý den často přetěžujeme. Jestliže chcete být Tělové zábalyzodpovědnější v péči o Vaše zdraví a cítit se v lepší kondici, dopřejte Vašemu tělu příjemnou ozdravující proceduru - tělový zábal.

Mnohačetná účinnost na zlepšení lidského zdraví činí z tělových zábalů dobré pomocníky v boji s každodenním stresem a některými zdravotními problémy. Tělové zábaly napomáhají hloubkovému čištění a detoxikaci těla, uvolňují svaly, zpevňují pokožku a urychlují regeneraci organismu.

Tělové zábaly rozhodně nejsou žádným přepychem a doporučujeme jejich účinky alespoň vyzkoušet. Příjemná a osvěžujícíTělové zábaly kúra tělu po všech stránkách prospěje, a například zábaly proti celulitidě ženám pomáhají velmi efektivně redukovat projevy celulitidy. Někdy stačí pouze jeden pokus a stanete se na tělových zábalech přímo závislí. Pro naše klienty jsou tělové zábaly skutečným přínosem, neboť zlepšují jejich zdraví a duševní rovnováhu.

GUAM® – zdroj životní síly a štěstí
Každá z Vás je unikátní a individuální, ale snaha zachovat krásu a zdraví, přitažlivost a sexualitu, štíhlou siluetu a uhlazenou pleť je společná pro všechny ženy ve světě. Stresy, nesprávná strava, nedostatek fyzické aktivity, poruchy metabolizmu a nepříznivé prostředí se projevují ve vnějším vzhledu ženy. Ale jak chce každá z nás být mladou bohyní, která zrovna vyšla z pěnících vln teplého moře.
Nová základní řada GUAM® DUO (dvojí působení) na bázi termální vody z pramene Noirmoutier (Francie) umožňuje aktivní působení na celulitidu a regeneraci pokožky. Rozmanitá škála krémů bojuje proti celulitidě, striím a sníženému tonusu pokožky. Přičemž pro každou denní dobu existuje zvláštní anticelulitidový krém. Denní krém aktivuje lipolýzu, noční krém potlačuje lipogenezi.

 

Anticelulitidní zábaly


Speciální tělové zábaly proti celulitidě
Ženám, které bojují s celulitidou, doporučujeme speciální tělové zábaly proti celulitidě. Anticelulitidní zábal redukuje projevyTělové zábaly proti celulitidě celulitidy, obnovuje elastinová a kolagenová vlákna, která přispívají k omlazení pokožky. Prohřívání a prokrvení těla spolu s kombinací účinných látek, které při zábalu tělo vstřebává, podporují látkovou výměnu.
Odbourávají se tuky - redukuje se tuk v podkoží. Tělo pak škodliviny odvádí přes lymfatický systém. Speciální anticelulitidní zábal aplikovaný pravidelně, pomáhá projevy celulitidy nejen odstraňovat, ale i celulitidě předcházet, a právě v tom je jedinečný.

Doporučení: provádět minimálně 1* týdně v salonu k dokonalému efektu v kombinaci s lymfatickou masáží

 

Zeštíhlující zábal pro břicho a pas

 

Kompozice bahna a mořských řas GUAM® v kombinaci s hlínou účinně absorbují nevylučitelné látky a čistí póry. Připravují pokožku na hluboké pronikání aktivních složek bahenní masky: přírodních výtažků, esenciálních olejů, escinu a kofeinu za účelem účinného štěpení tukových buněk, posílení periferického krevního oběhu (zmenšení otoků) a posílení tonusu pokožky delikátních oblastí.

Indikace: tukové polštářky v oblasti břicha, pasu a hýždí (včetně v případě kontraindikace použití horkého nebo studeného bahna). Ochablost pokožky, strije. Období po porodu.

 

Tělový zábal Anti-Age

Mořské řasy GUAM® v kombinaci s jílovým bahnem účinně pohlcuje nevylučitelné látky, čistí póry a posiluje periferický krevní oběh. Připravují pokožku na vstřebávání aktivních komponentů bahenní masky: pro efektivní lipolýzu, zesílení drenážních účinků a periferického krevního oběhu, vylepšení tónu pokožky a také pro prevenci stárnutí.

Indikace: celulitida různých stadií (včetně fibrózní) s poruchami mikrocirkulace a projevy hormonálního a fyziologického stárnutí pokožky.

Tělový drenážní zábal Guam dren

Mořské řasy GUAM® v kombinaci s bílým bahnem účinně pohlcuje nevylučitelné látky (škváru), čistí póry a připravují tak pokožku na vstřebávání aktivních látek, které bahenní maska obsahuje.

Výtažky ze zeleného čaje a tavolníku mají vazoprotekční účinek - zlepšují mikrocirkulaci, napomáhají vylučování  přebytku tekutiny.

Komplex esenciálních olejů zesiluje působení masky proti celulitidě a zrychluje lipolitický proces.

Indikace: Na ošetření oblastí s oteklou a fibrózní celulitidou s narušením kapilárního krevního oběhu (holeni, stehna).

Lze používat při gynekologických problémech a při nesnášenlivosti horkého a studeného bahna.
Kůra: K dosažení lepších výsledků se zábaly dělají podle následujícího schématu:

První týden: 3 ošetření obden;
Druhý týden: 2 ošetření;
Třetí týden: 2 ošetření;
Dále: 1 ošetření týdně.
Celkem– 10 ošetření.
Doporučení laboratoře LACOTE STUDY&RESEARCH:

pro ustálení anticelulitidových účinků doporučujeme kombinovat s Nápojem  BRITANNIA DREN  GUAM®.

 

Tělový revitalizační zábal

Kompozice bahna a mořských řas GUAM® v kombinaci s hlínou účinně absorbují nevylučitelné látky, čistí póry a posilují periferický krevní oběh. Připravují pokožku na pronikání aktivních složek bahenní masky: přírodních výtažků, esenciálních olejů, kofeinu a kyseliny glykolové za účelem účinného štěpení tukových buněk, posílení periferického krevního oběhu a tonusu pokožky.

Indikace: celulitida různých stadií se sníženým tonusem pokožky (včetně fibrózní stadii). Strije. Vhodná speciálně pro zralou pleť.