Manikúra a CND Shellac

 

V našem salonu se můžete těšit na klasickou manikúru a péči o přírodní nehty na rukou. Manúra se začíná opět těšit velmi velké oblibě a mnoho dam, které si nechaly dělat gelové či akrylové nehty se navracejí ke klasické manikúře. V dnešní době k moderní ženě patří nejen dokonalé oblečení a make-up, ale i dokonale krásné a upravené ruce a nehty.

 

Klasická manikúra

Klasická neboli mokrá  manikura je základní péčí o Vaše ruce. Přinese Vám nejen oddech, relaxaci, ale také uspokojivý pocit, že jste pro své nehty udělali maximum. Je určena pro ženy i muže. Základní manikura obsahuje následující úkony a trvá přibližně 30 až 45 minut.

 

P-Shine Manikúra

 P-shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty atd.

To čím společnost P.Shine doslova převálcovala jiné metody péče o nehty, je přirozený vzhled a příznivý vliv na zdraví nehtů. Jednou z největších výhod je fakt, že nehty jsou ošetřené a zároveň i výrazně vyživené. Dostane se jim tolik potřebných vitamínů.

Kompletně celá metoda je založená na přírodních produktech jako je včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka nebo prášek z lastur. Je to způsob, jak pečovat o ruce kterékoliv ženy, která touží mít nehty na pohled dokonalé a zdravé. Výsledek předčí klasickou manikúru s použitím bezbarvého laku.

Způsob jakým je metoda aplikována, podporuje navíc prokrvení a růst nehtů. Přitom dochází i ke zpevnění a ochraně  povrchu jako takového. Tím je nehet chráněn proti běžným vnějším vlivům. Je to ideální metoda v případě, že jsou Vaše nehty lámavé, špatně rostou nebo jsou roztřepené. Výjimkou jsou pouze zničené a tenké nehty - v takovém případě nelze použít pilník, ale jenom leštičku.

 

 

 


CND VINYLUX

Společnost CND přichází z absolutní novinkou "VINYLUX WEEKLY POLISCH", průlomový lak který vydrží dokonalý celý týden... bez podkladové báze!

Absolutní novinkou je použití PROLIGHT TECHNOLOGIE, kdy působením denního světla zvyšuje a prodlužuje trvanlivost tohoto laku. Běžné laky na nehty časem zmatní a odlupují se, zatím co VINYLUX přirozeně zaschne do vysokého lesku, přičemž odolnost vůči odchlipování je zesílena díky denního světla.

Konečně je na světě lak, který vám zaručí, že vás nehty nikdy nezradí! Měňte ho proto, že chcete, a ne proto, že je to nutné.

 

 

CND Shellac™ - jednobarevný

Přivítejte budoucnost!

CND Shellac™, patentově přihlášená technologie u níž je již v řízení žádost o patent. Profesionální úprava nehtu, která kombinuje jednoduchost aplikace laků, neuvěřitelně vysoký lesk a dlouhodobou trvanlivost nošení.

CND Shellac™ se nanáší jako lak - pouze lahvička a štěteček. A odstranění jen v 10 minutách s pohodlnými, bezpečnými a šetrnými CND Shellac™ Odstraňovacími polštářky. Žádné pilování či broušení, tudíž žádné poškození nehtu. Výsledek? 14-ti denní nádherný zrcadlový lesk v 36 odstínech různých barev - to je prostě návykové!

Je mnoho imitátorů, ale pouze jeden CND Shellac™!

Odstranění CND Shellac™

CND Shellac™ se odstraňuje lehce během deseti minut díky pohodlným, hygienickým CND Shellac Odstraňovacím polštářkům, které citlivě a ohleduplně omezují vystavení nehtu acetonu a kůži tím, že se připevňují přesně a pouze na nehet. Barevná vrstva se doslova rozpadne. Díky "high-tech" technolgii, přesněji řečeno chemickému složení všech složek Shellac™ systému - Base Coat + UV Color + Top Coat - kdy aceton proniká malými kanálky až k základní podkladové vrstvě, se barevná vrstva doslova rozpadne na malé kousky, které lehce sklouznou z povrchu nehtu. Případné zbylé částečky se jemně odstraňují pomocí pomerančového dřívka bez jakéhokoliv pilování či dlouhého máčení - na rozdíl od gelů či gel-laků, které vyžadují jak nešetrné namáčení, tak i pilování. 

Parafínové zábaly na ruce – klíč ke krásné pokožce

Pokožka na rukou bezesporu patří k nejnamáhanějším částem lidského těla. Běžně je používáme k práci, často na něco saháme, několikrát denně si ruce myjeme… Tato zátěž se následně projevuje vysušenou a rozpraskanou pokožkou, nevzhlednými záděrami či slabými a třepícími se nehty. Ale i těmto potížím můžete snadno předejít, pokud svým rukám věnujete náležitou péči. Pokud i vy toužíte po dokonalých rukách, ideální pro vás budou zejména oblíbené parafíny na ruce!

Parafínové zábaly na ruce jsou blahodárnou procedurou, která kombinuje jak zdravotní, tak i estetické účinky, a jsou účinné již od první aplikace.

Účinky parafínových zábalů na ruce:

  • zlepšují prokrvení pokožky,
  • uvolňují svaly a klouby,
  • vypínají a zjemňují pokožku,
  • zanechávají ruce hladké a odpočinuté,
  • příjemně prohřívají pokožku,
  • vyživují a zpevňují nehty.

Novinky

Podzim přichází

Podzim přichází… Sluníčka ubývá, dny se krátí, vítr už nechladí tak příjemně, jako ještě před pár...
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.