Líčení a kurzy líčení

 

Denní líčení

Základní líčení na běžný pracovní den, které má být rychlé z hlediska času a přesné z hlediska barevného typu a potřeb ženy. Nalíčení zahrnuje základní stručné poradenství. Více informací o korekci, barvách a dalších otázkách vám poskytne náš Kurz pro ženy.

 

Slavnostní večerní

Toto výraznější líčení je přizpůsobené do večerního světla – na večírky, oslavy, plesy, prostě kdykoli jdete do společnosti a přejete si, aby líčení ladilo s oblečením a účesem a navíc vydrželo celý večer. Pro firemní večírky lze líčit více žen také u vás ve firmě.

 

Svatební líčení nevěsty i dalších žen

Při tomto líčení je kladen důraz na sladěnost se všemi doplňky a to po stránce barev a stylu, proto je velmi důležitá předchozí schůzka a zkouška. Také je možné líčení provést v domácím prostředí a nalíčit nejen nevěstu ale i další ženy.

 

Líčení na módní přehlídky

Provádíme líčení pro přehlídky večerních šatů, oblečení pro sport či volný čas, plavek či spodního prádla.

 

Fotomakeup

Provádíme líčení na fotografii s docházkou do ateliéru, po dohodě je možný i styling. 

Kurzy Líčení - co všechno Vás čeká na našem kurzu líčení?

Kurzy líčení jsou určeny všem ženám, které chtějí dobře vypadat nejenom při slavnostních příležitostech, ale také každý den.

Zde se naučíte kouzla s Vaší tváří. Poznáte postupy líčení pro všechny příležitosti, naučíte se používat různé druhy přípravků, vyzkoušíte si nové triku profesionálů.

Chcete se naučit líčit? Nevíte jaké barvy a jaký typ líčení Vám sluší, nevíte jak při líčení postupovat? Chcete se naučit denní či večerní líčení? Vybrat si můžete zvíce druhů kurzů líčení, přičemž každý se koná vždy individuálně pouze s Vámi a každý trvá přibližně 1 až 2 hodiny. Stačí si vybrat.

 

Osobní mini kurz líčení  + profesionální štětec  ( 1 hod)  Cena: 750,- Kč

Osobní mini kurz líčení + profesionální štetec   ( 2 hod)  Cena: 1.290,- Kč

Osobní mini kurz modelování obličeje  (45 min)       Cena: 500,- Kč 

Novinky

Podzim přichází

Podzim přichází… Sluníčka ubývá, dny se krátí, vítr už nechladí tak příjemně, jako ještě před pár...
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.