CHRISTINA

Christina - dermokosmetika

Dermokosmetika CHRISTINA je korektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako je akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky.

CHRISTINA má 11 profesionálních řad a přes 200 přípravků pro domácí péči. Díky vysoké účinnosti přípravků používají některé řady i v dermatologických klinikách. Kosmetické přípravky jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin, bez obsahu alergenů, ingredience jsou pečlivě testované. Obsahují přírodní konzervační látky.

COMODEX - Hezká pleť bez problémů 60-70 min       Cena: 750,- Kč

Tato kosmetická řada je nacílená na efektivní péči o aknózní a problematickou pokožku.  Hlavní předností ošetřen
í COMODEX je to, že zvyšuje odolnost pleti, její schopnost bránit se nepříznivým faktorům, pleť nasycuje potřebnými 
látkami a minerály. Díky tomu se dá úspěšně snížit frekvence a stupeň postižení a předcházet vzniku post-akné (jizvy, pigmentace). Přípravky kosmeceutické řady COMODEX splňují všechny nároky na prostředky pro péči o problematickou pokožku. Mají výrazný sebostatický, keratolytický a antibakteriální účinek, udržují vlhkost a kyselost pokožky v rámci normy, zbavují pokožku stagnujících a zánětlivých projevů. Pleť se stává čistší, zlepšuje se její textura a barva.
 

Masáž křišťálovými tičinkami - vyhlazující a energizující masáž      Cena 390,- Kč

Účinky masáže:
- vyhlazuje pokožku obličeje, krku a dekoltu
- uvolní svaly a snižuje napětí obličeje
- zpevňuje kontury obličeje
- stimuluje tvorbu kolagenu
- podporuje lymfatický oběh
- detoxikuje a rozjasňuje pokožku obličeje
- odstraňuje otoky víček a váčky pod očima
- stimuluje nervové impulzy
- aktivizuje cílové body
- zjemňuje obličejové vrásky

Výsledek masáže
- pokožka obličeje je vyhlazená
- kontury obličeje jsou zpevněné
- obličej je rozjasněný

 

UNSTRESS -  expresní ošetření cca 45- 55 min               Cena: 650,- Kč

                    ¨   s aplikací alginátové masky  50 -55 min    Cena: 780,- Kč

UNSTRESS - hydratační antistresová luxusní 70-90 min  Cena: 1.100,- Kč

                       s aplikací alginátové masky  80-90 min       Cena: 1.290,- Kč

 

Stres snižuje efektivitu imunitního systému pokožky a dělá ji náchylnější a méně 

odolnější vůči vlivům okolního prostředí, UVA vlivům, kouření, nekvalitní stravě a životosprávě.

Nová linie antistresových přípravků  UNSTRESS je určena pro řešení takových estetických vad, jako jsou podráždění, svědění, vrásčitá, suchá kůže, ztráta barvy, přílišná mastnota pokožky, zvýšení citlivosti a jiných komplexních symptomů.  Přípravky nasycují pokožku veškerými potřebnými elementy pro odstranění důsledků stresu a zajišťují nad nimi potřebnou kontrolu. Obsahují pro pokožku životně důležité látky (ceramidy, kolaxyl, kvintensin, probiotické laktobakterie, glykolovou a mléčnou kyselinu, šťávu plumérie, extrakty rostlin), které pomáhají snížit projevy stresu. Posilují funkční schopnosti buněk a udržují vodní rovnováhu pokožky, účinně bojují proti volným radikálům. Zpomalují tím předčasné stárnutí pleti, vyživují, hydratují a dodávají energii.

 

CHATEAU DE BEAUTE - omlazující liftingové ošetření 70 - 90 min  Cena: 1.250,- Kč

Vínoterapie v salonu. Inovační řada využívá pozitivních – užitečných vlastností vína. Je nacílená na omlazení pokožky, zvýšení tonusu pleti a navrácení její krásy a záření. Tato péče nejenže daruje pokožce pocit komfortu, ale zároveň i nabízí rychlou a maximálně čistou cestu k nové budoucnosti.

Výsledek dlouhodobé aplikace produktů Château de Beauté • zjemnění rohové vrstvy, urychlení procesu obnovy epidermis • zkvalitnění ochranné lipidové vrstvy a posílení ochranných vlastností pleti • hluboká detoxikace, normalizace syntézy kolagenu, elastinu a glykosaminoglykanu • posílení hydratačních, regeneračně-reparačních a antioxidačních schopností pleti • zlepšení textury a barvy pleti, zmenšení množství a hloubky vrásek 

 

Beautifull Eye - Vyjímečná oční péče      Cena: 490,-Kč

Ošetření očního okolí proti otokům a vráskám. Jemné ošetření pleť očního okolí vyhladí a rozjasní. Dodá Vašim očím pocit příjemné relaxace.

 

Express ošetření FOREVEYOUNG - cca 30 - 35 min  Cena: 690,- Kč

Luxusní ošetření FOREVERYOUNG - 60-70 min        Cena: 1.190,- Kč   

                                     

Výrazně hydratuje, osvěží pokožku (80% hydratace). Odstraňuje napětí a únavu. Vyhladí drobné a zjemní hluboké vrásky. Doplňuje energii v pleti, poskytuje pokožce mimořádné množství živin, napomáhá s optimální ochranou pleti. Omlazuje a dělá pleť svěží.

 

BIO PHYTO  - 60 minut                               Cena: 750,- Kč

BioPhyto linie je určena pro citlivou, podrážděnou, problematickou a kuperózní pleť. Základem linie je tradiční receptura společnosti CHRISTINA, která je již léta známá svou vysokou účinností.

Profesionální řada BioPhytoPřípravky jsou nyní obohacené o nové biologicky aktivní látky. Navíc je linie rozšířena o další inovační produkty pro efektivní ucelená řešení různých problémů pleti.

Jedno řešení pro celou škálu kožních problémů: atopické ekzémy, kožní dermatitidy, akné, rozacea, cévní defekty, mastná, suchá seborea, podrážděná pleť, citlivá pleť.

Přípravky řady BioPhyto obsahují rostlinné extrakty: zelený čaj, červený pepř, tasmánský pepř, zázvor, skořice, komplex vitaminů B, extrakt akácie perské, bambucký olej, olej měsičku.

MUSE  expresní peelingové ošetření  40 min    Cena: 490,- Kč

MUSE luxusní ošetření pro zachování mladistvosti, dokonalosti a krásy pleti 50-70 min Cena: 1.100,- Kč

Linie MUSE pomáhá pleti zůstat zdravou, krásnou a mladou. Je zaměřena na maximální uspokojení naší pleti a posílení jejich základních funkcí. Vysoká aktivita přípravků se spojuje s její příjemnou a nedráždivou konzistencí. Extrakt růže dodá pleti novou energii. Po ošetření je pleť rozjasněná, svěží a sametově dokonalá jako okvětní lístky růže. Výsledek vás příjemně překvapí.

Okamžitý účinek procedury:

 • obnovuje přirozený ochranný film pleti,
 • má protizánětlivé působení,
 • zjemňuje, zklidňuje a hluboce hydratuje pleť,
 • vyrovnává kožní reliéf,
 • pleť je rozjasněná, svěží a sametově dokonalá, jako okvětní lístky růže.
   

Dlouhodobé účinky procedury:

 • zvyšuje imunitu a antioxidační aktivitu pleti,
 • zabraňuje negativnímu vlivu okolního prostředí, toxinů a UV záření,
 • posiluje odolnost pleti při náhlých změnách teplot,
 • normalizuje kožní metabolizmus,
 • působí preventivně proti stárnutí a tvorbě vrásek.