Vitamínová terapie pro Vaši pleť - Monoderma

 

rodukty Monodermá pocházejí z Itálie. Složení těchto výrobků je založeno na přírodní bázi a využívá jen čisté přírodní materiály v efektivních koncentracích.

Monodermá vitamínová terapie řeší různé kožní problémy,pigmentaci a vrásky. Vzhledem k přírodnímu složení je vhodná pro jakýkoliv typ pleti, včetně velmi citlivé. Vitamínové terapie Monodermá jsou speciálně baleny v ampulích, aby byla zachována účinnost těchto ingrediencí před vlivy okolního prostředí. Monodermá výrobky proti pocení jsou známé svou efektivitou bez vedlejších účinků.

Monoderma A15

Čistý 0,15% vitamín A na pleť pro omlazení a redukci akné

Představujeme nejúčinnější formu vitamínu A. Pomáhá při regeneraci kožních buněk a stimuluje syntézu kolagenu, který je důležitý pro udržení zdravě a mladě vypadající pokožky. Navíc redukuje jemné vrásky. Vitamín A čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žlázek, čímž působí efektivně proti akné. V neposlední řadě je přínosný pro lidi trpící seboroidní dermatitidou (projevem je zčervenání, svědění a odlupování kůže).

Přírodní retinol je ta nejefektivnější forma vitamínu A. Na pokožku má velmi blahodárné účinky.

Akné vás zbaví v několika fázích. Vitamin A má schopnost regenerovat kožní buňky. Jeho aplikace způsobí nejdříve jemné olupování kůže a pleť vysuší, čímž se odstraní již vzniklé akné. Protizánětlivým účinkem se zajistí, že se v obnovených kožních buňkách nevytvoří přebytečný maz, který by akné opětovně způsobil. Monodermá zároveň urychluje hojení, takže se suché a šupinaté místa rychlé změní na jemňoučkou pleť bez jediné nerovnosti.

Retinol pokožku chrání a udržuje ji v dlouhodobě zdravém stavu, čímž se přirozeně oddaluje její stárnutí. Kromě toho, že pravidelná exfoliace s sebou spolu s akné odnáší i jemné vrásky, retinol má také prokázanou schopnost tvorby kolagenu v pokožce. Takto vzniklé větší množství kolagenu si poradí už i s hlubšími vráskami.

Pro jeho exfoliační vlastnosti je velmi vhodný před estetickými zákroky, jakými jsou chemický laser či peeling, kdy retinol pokožku zbaví odumřelých částí a zvýší tak efektivitu následného zákroku.

Účinky: redukce akné

      silný antioxidant, pročištění pokožky

  • protizánětlivý účinek
  • redukce vrásek, omlazení pleti

Jak používat

Držte ampulku Monodermá jemně mezi prsty ve vodorovné nebo svislé poloze, dávejte pozor, abyste nevyvíjeli silný tlak a otočte její uzávěr, dokud se úplně oddělí. Naneste přípravek na dokonale vyčištěnou pleť, pomocí prstů rozetřete na části, které mají být ošetřeny. Produkt se rychle vstřebává, není mastný a nezanechává stopy.

Vzhledem k tomu, že retinol má na kůži exfoliační účinek (olupování odumřelých částí kůže), způsobuje vyšší citlivost na sluneční záření. Z tohoto důvodu se doporučuje aplikovat na noc.

V případě mimořádně citlivé pokožky, by se Monodermá A15 neměla používat kolem očí vzhledem k vysoké koncentraci retinolu, což je velmi účinná látka.

Monodermá E5

Čistý vitamin E je přírodní ochranou pokožky proti volným radikálům. Představuje nezbytné živiny pro různé funkce kůže. Je ideální pro suchou a citlivou pleť, zmírňuje zánět a podráždění pokožky. Monodermá E5 hýčká stresovanou a unavenou pleť.

 Vitamín E je přírodní antioxidant, který bojuje s každodenním oxidačním stresem. Dokáže ochránit buněčné membrány před volnými radikály, které mají na svědomí stárnutí kůže. S těmito přicházíme do kontaktu denně, ať už z výparů v ovzduší, ze zakouřených prostor nebo slunečního záření. Přirozeně tedy vitamíny Monodermá E5 svou antioxidační schopností omlazují pleť a zamezují vznik vrásek vlivem vnějšího prostředí.

Monodermá E5 efektivně působí na stresovanou a unavenou pleť, kterou bezprostředně po nanesení přípravku zjemní a oživí. Svými zklidňujícími účinky si poradí i s různými druhy dermatitid. Uleví od svědění, zjemní podráždění a zarudnutí pokožky. Má velmi výrazný hydratační efekt, takže přemění suchou až šupinatou pokožku na vláčnou a jemnou.

Monodermá E5 se také doporučuje na prevenci popraskání bradavek a vzniku strií a to zejména během těhotenství. Jelikož jsou všechny výrobky Monoderma absolutně přírodní, bez parfémů, konzervantů a barviv, jejich použití je 100% bezpečné a vhodné i pro citlivou pleť se sklony k alergickým reakcím. Monodermá výrobky jsou testovány na nikl a množství obsaženého niklu je mnohem nižší, než je bezpečnostní limit, nad který mohou mít lidé s alergií na tento kov kožní reakci.

Vlastnosti vitaminu E a speciální forma Monodermá E5 činí tento produkt navíc ideální dermokosmetikou pro děti s červenou kůží (vyrážka, studené vyrážky, sluneční spálení, svědění).

Monodermá E5 výrazně urychluje hojení ran a spálenin a zároveň redukuje tvorbu jizev. Mimořádně vhodné je její použití po estetických ošetřeních jako jsou chemický peeling či laser, kdy se musí kůže kompletně obnovit.

Účinky

  • Hydratuje suchou a citlivou pleť
  • Chrání před poškozením volnými radikály a UVA zářením
  • Urychluje hojení ran a spálenin
  • Uleví od svědění, podráždění a zarudnutí
  • Zmírňuje proces stárnutí, redukce vzniku vrásek
  • Prevence vzniku strií 

Vitamíny Monodermá C10

Vitamin C je základem pro tvorbu a přenos kolagenu a elastinu do nitra kůže, přičemž jde o látky zodpovědné za celkovou pružnost pleti. Prokazuje silné antioxidační vlastnosti a sehrává také důležitou roli při redukci pigmentových skvrn.

V čem C10 pomáhá
 

Podrobný popis
Vitamíny na pleť Monodermá C10 obsahují čistý vitamin C (kyselina L-askorbová) v koncentraci 10 %. Právě vitamin C je klíčovou složkou biologických funkcí těla a celkového zdraví. Nicméně, naše tělo si ho neumí vytvořit samo a je proto třeba dodávat ho zvenčí. Dodávání vitamínu C do pokožky udržuje zdravou hladinu kolagenu v kůži. Nedávné studie ukázaly, že vitamin C stimuluje tvorbu kolagenu až 8-násobně. Jeho dostatečné množství dokáže minimalizovať viditelné známky stárnutí pleti, jakými jsou vrásky a ztráta pružnosti.

Až 95 % předčasného stárnutí pokožky je vyvoláno UV zářením. Právě vitamin C slouží jako ideální antioxidant, který potlačí volné radikály vyvolané UV zářením a oddálí tak proces stárnutí kůže v důsledku slunečního záření.

Slunce je zároveň jedním z mnoha důvodů, proč se na obličeji vytvářejí pigmentové fleky. Vitamíny na pleť Monodermá C10 potlačují hyperpigmentaci, prosvětlují pokožku a pomáhají také předcházet vzniku budoucích tmavých skvrn. Pleť vypadá viditelně světlejší a zářivější.

Monodermá C10 může být užitečná dokonce i v těhotenství, jako prevence a redukce melasmy v těhotenství (tmavé hnědé skvrny, které se u těhotných žen mohou rozvíjet zejména na obličeji a krku). Složky působí lokálně na kůži, aniž by pronikaly do hlubších vrstev kůže, nebo do krevního oběhu, takže použití je bezpečné i během těhotenství.

Účinky
Spouští v pokožce přirozenou syntézu kolagenu, omlazení pleti
Přenáší molekuly kolagenu do vnitřní části kůže, vyhlazuje vrásky
Excelentní antioxidant, bojuje proti volným radikálům
Narušuje syntézu melaninu, zabraňuje pigmentaci, prosvětluje pleť
Zlepšuje texturu pleti

 

 

Novinky

Podzim přichází

Podzim přichází… Sluníčka ubývá, dny se krátí, vítr už nechladí tak příjemně, jako ještě před pár...
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.