Masáž s masážními válečky z Jadeitu nebo Růženínu nově u nás v salonu

05.07.2018 09:21

Předečírem mi dorazily do našeho salonu masážní válečky z Jadeitu a Růženínu.

Kosmetická masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje je velmi účinná, příjemná a relexační část kosmetického ošetření. Masáže se provádí speciálním masážním krémem nebo olejem. Kosmetická masáž vyživuje kůži, podporuje látkovou výměnu, okysličení, odvádí nečistoty, posiluje svaly a uvolňuje lymfatický systém.

Profesionální  masáž Vás vyzvedne nad starosti běžného dne, zároveň Vám umožní úžasný relaxační zážitek a navíc zpevní obličejové svaly a vyhladí Vaši pleť. Výraz obličeje na Vás prozradí, v jakém jste psychickém stavu. Obličejové svaly se upínají přímo do kůže a všechny vaše nálady a pocity se pak odrážejí na vaší tváři.

Masáž obličeje má ze všech druhů masáží nejblahodárnější účinky, zejména na centrální nervovou soustavu. Uvolňuje napjatý výraz v tváři a změkčuje napětí, pomáhá vám zbavit se stresu. Kosmetické masáže napomáhají oddálit proces stárnutí, protože zvyšují pružnost svalů a zlepšují krevní oběh.
Masáž obličeje je výborná nejen pro ženy, ale pro své úžasné relaxační účinky je velmi příjemná a prospěšná i pro muže.

Ale o tom psát asi nemusím :-) To co Vás asi zajímá více jsou účinky drahých kamenů ve spojení s masáží.

Masážní válečky z Růženínu

Růženín je kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného vesmíru. Jedná se o jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Má uklidňující a tišící účinek. Růženín osdtraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. růženín posiluje srdce i oběhový systém a odstraňuje nečistoty z tělních tekutin. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Odstraňuje závratě a údajně zvyšuje plodnost. Tento kámen nebo jeho elixír hojí popáleniny i puchýře a vyhlazuje pleť. pomáhá při Alzheimerově a Parkinsonově nemoci a při stařecké demenci.

 

Masážní válečky ze zeleného Jadeitu

Jadeit je symbolem čistoty a vyrovnanosti. Jadeit je spojen se srdeční čakrou a zvyšuje lásku i kvalitu péče o rodinu.

Jedná se o ochranný kámen, jenž udržuje svého nositele mimo nebezpečí a vnáší do jeho života harmonii. Jadeit přitahuje štěstí a přátelství. Přináší soběstačnost. Uklidňuje mysl, podněcuje zrod nových myšlenek. Do duševního života vstupuje jadeit také jako kámen snů. Jadeit působí léčivě na ledviny a nadledvinky. Odstraňuje z těla jedovaté látky, uzdravuje buněčný a kosterní systém a pomáhá hojit stehy. Zvyšuje plodnost, příznivě působí při porodu, vliv má na kyčle a slezinu, udržuje rovnováhu tekutin a poměr kyselého a zásaditého prostředí. Uklidňuje nervový systém a převádí touhy a vášně do kontruktivnějších podob. Zelený jadeit lze používat k harmonizaci nefungujících vztahů.

 

Masážní válečky v našem salonu jsou používány na závěr masáže k zapracování aktivních sér. V letním období zvláště uvítáte jeho chladivé účinky.

Těším se na Vás v našem salonu při kosmetickém ošetření

Katka