Masáž s masážními válečky z Jadeitu nebo Růženínu nově u nás v salonu

Předečírem mi dorazily do našeho salonu masážní válečky z Jadeitu a Růženínu.

Kosmetická masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje je velmi účinná, příjemná a relexační část kosmetického ošetření. Masáže se provádí speciálním masážním krémem nebo olejem. Kosmetická masáž vyživuje kůži, podporuje látkovou výměnu, okysličení, odvádí nečistoty, posiluje svaly a uvolňuje lymfatický systém.

Profesionální  masáž Vás vyzvedne nad starosti běžného dne, zároveň Vám umožní úžasný relaxační zážitek a navíc zpevní obličejové svaly a vyhladí Vaši pleť. Výraz obličeje na Vás prozradí, v jakém jste psychickém stavu. Obličejové svaly se upínají přímo do kůže a všechny vaše nálady a pocity se pak odrážejí na vaší tváři.

Masáž obličeje má ze všech druhů masáží nejblahodárnější účinky, zejména na centrální nervovou soustavu. Uvolňuje napjatý výraz v tváři a změkčuje napětí, pomáhá vám zbavit se stresu. Kosmetické masáže napomáhají oddálit proces stárnutí, protože zvyšují pružnost svalů a zlepšují krevní oběh.
Masáž obličeje je výborná nejen pro ženy, ale pro své úžasné relaxační účinky je velmi příjemná a prospěšná i pro muže.

Ale o tom psát asi nemusím :-) To co Vás asi zajímá více jsou účinky drahých kamenů ve spojení s masáží.

Masážní válečky z Růženínu

Růženín je kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného vesmíru. Jedná se o jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Má uklidňující a tišící účinek. Růženín osdtraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. růženín posiluje srdce i oběhový systém a odstraňuje nečistoty z tělních tekutin. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Odstraňuje závratě a údajně zvyšuje plodnost. Tento kámen nebo jeho elixír hojí popáleniny i puchýře a vyhlazuje pleť. pomáhá při Alzheimerově a Parkinsonově nemoci a při stařecké demenci.

 

Masážní válečky ze zeleného Jadeitu

Jadeit je symbolem čistoty a vyrovnanosti. Jadeit je spojen se srdeční čakrou a zvyšuje lásku i kvalitu péče o rodinu.

Jedná se o ochranný kámen, jenž udržuje svého nositele mimo nebezpečí a vnáší do jeho života harmonii. Jadeit přitahuje štěstí a přátelství. Přináší soběstačnost. Uklidňuje mysl, podněcuje zrod nových myšlenek. Do duševního života vstupuje jadeit také jako kámen snů. Jadeit působí léčivě na ledviny a nadledvinky. Odstraňuje z těla jedovaté látky, uzdravuje buněčný a kosterní systém a pomáhá hojit stehy. Zvyšuje plodnost, příznivě působí při porodu, vliv má na kyčle a slezinu, udržuje rovnováhu tekutin a poměr kyselého a zásaditého prostředí. Uklidňuje nervový systém a převádí touhy a vášně do kontruktivnějších podob. Zelený jadeit lze používat k harmonizaci nefungujících vztahů.

 

Masážní válečky v našem salonu jsou používány na závěr masáže k zapracování aktivních sér. V letním období zvláště uvítáte jeho chladivé účinky.

Těším se na Vás v našem salonu při kosmetickém ošetření

Katka

 

 

 

Novinky

Podzim přichází

Podzim přichází… Sluníčka ubývá, dny se krátí, vítr už nechladí tak příjemně, jako ještě před pár...
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.