CND Služby - Shellac, Vinylux, Brisa Lite

Hlavní novinkou našeho salonu je uvedení služeb společnosti CND dokonalý a propracovaný systém:

ShellacCND Shellac™, patentově přihlášená technologie u níž je již v řízení žádost o patent. Profesionální úprava nehtu, která kombinuje jednoduchost aplikace laků, neuvěřitelně vysoký lesk a dlouhodobou trvanlivost nošení.

CND Shellac™ se nanáší jako lak - pouze lahvička a štěteček. A odstranění jen v 10 minutách s pohodlnými, bezpečnými a šetrnými CND Shellac™ Odstraňovacími polštářky. Žádné pilování či broušení, tudíž žádné poškození nehtu. Výsledek? 14-ti denní nádherný zrcadlový lesk v 36 odstínech různých barev - to je prostě návykové!

Je mnoho imitátorů, ale pouze jeden CND Shellac™!


Vinylux - Dlouhodobý lak Vinylux - vydrží celý týden. 

- Vydrží celý týden

- Vysoce přilnavá vrstva

- Rychlejší aplikace

- Denní světlo zvyšuje jeho trvanlivost

Vinylux je průlomový lak, který vydrží dokonalý po celý týden.... Bez podkladové báze!!! 

Absolutní novinkou je použití ProLight technologie, kdy působení denního světla zvyšuje a prodlužuje TRVANLIVOST tohoto laku. Běžné laky na nehty časem zmatní a odlupují se, zatím co  VINYLUX přirozeně zaschne do vysokého lesku, přičemž odolnost vůči odchlipování je zesílena absorbcí denního světla.

Konečně je na světě lak, který vám zaručí, že Vás vaše nehty nikdy nezradí!

Měňte ho proto, že chcete, a ne proto, že je to nutné.

 

 

Brisa Lite 

  • Vynikající lehce odstranitelný gel pro tenké slabé nehty, které ne a ne narůst.
  • Brisa™ Lite Removable Smoothing Gel je silným partnerem sytému CND Shellac™. Tento gel dodá nezatěžující ochranu přírodního nehtu.
  • Vynikající při samostatném použití nebo jako zpěvňující podklad pro CND Shellac™.
  • Stejně jako u CND Shellac™ se Brisa™ Lite Smoothing Gel odstraňuje bez broušení nebo jiných nešetrných zákroků do nehtového lůžka. Nehty neničí, ale naopak chrání před vnějšími vlivy. Vzhledem ke kompatibilitě se systémem CND Shellac™ je možné aplikovat nejprve Brisa™ Lite Smoothing Gel a poté pokračovat nanesením barvy z řady Shellac™ - zdá se Vám to moc?!?
  • Nemusíte se obávat, že po aplikaci několika vrstev budou Vaše nehty vypadat jako obyčejné "gelovky." Brisa™ Lite stejně jako Shellac™ dokáže vytvořit dokonalou ochranu nehtu s optickým efektem "pouhého nalakování" - nehty vypadají perfektně nejen ihned po aplikaci, ale i 2 - 4 týdny poté, kdy vznikají tzv. odrosty = přechod mezi přírodním nehtem a nehtem potaženým není zdaleka tak markantní. V tomto období před další návštěvou manikúry je možné nehty lakovat bez znatelných přechodů.

 

Novinky

Podzim přichází

Podzim přichází… Sluníčka ubývá, dny se krátí, vítr už nechladí tak příjemně, jako ještě před pár...
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.