Kosmetické ošetření

Kosmetická ošetření pleti vždy volím po konzultaci s Vámi a aktuálním stavem pokožky. Každá žena je krásná a jedinečná, proto každé z Vás volím ošetření individuálně. 

Kosmetické ošetření již dávno není jen přežitkem, ale součástí našeho života. A především v naší době, kdy je pleť neustále vystavována znečištěnému ovzduší, prachovým částicím ve vzduch, klimatizačním systémům, stresu. Naše pleť se stává čím dále častěji dehydratovanou a přecitlivělou, velmi často pálí, svědí a mohou nastat alergické reakce.

Proto vždy ke každé z Vás přistupuji individuálně a řešíme aktuální potřeby Vaší pleti.

Při Vaší návštěvě, chci, aby jste se cítily pohodlně a uvolněně. Zapomeňte na denní starosti a užijte si čas na kosmetice jen pro Vás, Vy si to zasloužíte a Vaše pleť bude odpočatá, hydratovaná a rozzářená. 


V nabídce kosmetických ošetření najdete:

Základ pro náctileté : odlíčení- jemná čistící masáž+ peeling, úprava obočí, hl. čištění, maska,krém,               délka: 45 min

Základní kosmetické ošetření : odlíčení, jemná čistící masáž+ peeling, úpr. obočí, hl. čištění dle potřeb pleti, maska, krém,         délka: 45 - 50 min

Speciální kosmetické ošetření: odlíčení, jemná čistící masáž, peeling, úprava obočí, antistresová masáž obličeje, krku a dekoltu, maska na obličej i dekolt, krém,  délka: 65 - 70 min

Super kosmetické ošetření: odlíčení, jemná čist. Masáž, peeling, úpr. obočí, hl. čistění pleti, masáž obličeje, krku i dekoltu, maska + alginátová maska, krém,  délka: 80 min 

Luxusní kosmetické ošetření : odlíčení, jemná čist. masáž, peeling, úpr. obočí, barvení obočí nebo řas,

hl. čistění pleti, masáž obličeje, krku i dekoltu, sérum (galvanizace), maska + alginátová maska, oční sérum + oční krém, krém, délka: 90 minTARANI

Tarani je česká značka terapeutických, kosmetických produktů a bylinných kapslí, které jsou vyráběny na základech ajurvédské medicíny. Proč jsem si vybrala značku Tarani? Již delší dobu cítím, že je potřeba se  více starat nejen o pleť, ale také o pokožku celého těla a především o vnitřní stav těla. Tarani jsem si zamilovala na první dotek a také díky komplexnosti, kterou poskytuje při řešení problémů jak s pletí, pokožkou těla či vlasy. 

Základním rysem Tarani jsou čistě přírodní a manufakturně vyráběné produkty s vysokým podílem himalájských bylin, respektive jejich koncentrátů. Bylinné koncentráty používáme proto, že mají vysoký funkční efekt a jsou až 15x silnější než-li běžné byliny. Jejich působení a vstřebatelnost přes kůži je intenzivní a bezpečné. Bylinné koncentráty pochází z panenské přírody středních Himalájí a právem se řadí mezi nejúčinnější.

Kůže je největším orgánem těla a také kůží přijímáme spoustu látek do našeho těla. V tomto ohledu jsou produkty Tarani jedinečné, protože díky bylinným koncentrátům se aktivní látky dostávají hlouběji a díky lymfatickému systému a kapilárám do celého těla. Dokáží působit přesně tam kde potřebujeme a dokáží velmi efektivně odvádět toxiny z našeho těla. Proto je velmi důležité používat produkty denně a s láskou pečovat o sebe a své tělo. Tarani používám denně na svoji pleť i pro celou rodinu, ráda Vám pomohu nastavit domácí péči i pro Vás. 

Vyzkoušejte tuto úžasnou kosmetiku a ošetření na vlastní kůži a všemi smysly.... věřím, že tak jako já, ji zařadíte do každodenní péče, které se pro Vás stane rituálem.

For Life& Madaga je Česká profesionální kosmetika na francouzkých základech. Tradiční ověřená značka od roku 1994.

Primárním zaměřením jsou výrobky profesionální kosmetické péče určené pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je i řada přípravků pro domácí péči. Vyrábíme také přípravky pro velmi citlivou kůži (např. alergiků, ekzematiků a kojenců).

Od počátku roku 2007 přicházíme se zcela novým konceptem "Natural Innovation". Nejvýznamnější změnou je zásadní snížení či úplné vyloučení potenciálních alergenů (jako jsou konzervační látky a parfemace) a nahrazení původních syntetických olejů novými přírodními oleji.
Důležité je také zvýšení podílu stávajících a doplnění nových účinných látek v přípravcích.

Výrobky pro profesionální ošetření a domácí péči jsou distribuovány výlučně do kosmetických salonů a prostřednictvím kosmetiček zákazníkům.

Moderně vybavené laboratoře a velmi přísné sledování jakosti každého produktu jsou spolehlivou zárukou kvality.

© 2021 Krása a životní styl podle Katky. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!