Kosmetické ošetření

Kosmetická ošetření pleti vždy volím po konzultaci s Vámi a aktuálním stavem pokožky. Každá žena je krásná a jedinečná, proto každé z Vás volím ošetření individuálně. 

Kosmetické ošetření již dávno není jen přežitkem, ale součástí našeho života. A především v naší době, kdy je pleť neustále vystavována znečištěnému ovzduší, prachovým částicím ve vzduch, klimatizačním systémům, stresu. Naše pleť se stává čím dále častěji dehydratovanou a přecitlivělou, velmi často pálí, svědí a mohou nastat alergické reakce.

Proto vždy ke každé z Vás přistupuji individuálně a řešíme aktuální potřeby Vaší pleti.

Při Vaší návštěvě, chci, aby jste se cítily pohodlně a uvolněně. Zapomeňte na denní starosti a užijte si čas na kosmetice jen pro Vás, Vy si to zasloužíte a Vaše pleť bude odpočatá, hydratovaná a rozzářená. 


V nabídce kosmetických ošetření najdete:

Základ pro náctileté : odlíčení- jemná čistící masáž+ peeling, úprava obočí, hl. čištění, maska,krém,               délka: 45 min

Základní kosmetické ošetření : odlíčení, jemná čistící masáž+ peeling, úpr. obočí, hl. čištění dle potřeb pleti, maska, krém,         délka: 45 - 50 min

Speciální kosmetické ošetření: odlíčení, jemná čistící masáž, peeling, úprava obočí, antistresová masáž obličeje, krku a dekoltu, maska na obličej i dekolt, krém,  délka: 65 - 70 min

Super kosmetické ošetření: odlíčení, jemná čist. Masáž, peeling, úpr. obočí, hl. čistění pleti, masáž obličeje, krku i dekoltu, maska + alginátová maska, krém,  délka: 80 min 

Luxusní kosmetické ošetření : odlíčení, jemná čist. masáž, peeling, úpr. obočí, barvení obočí nebo řas,

hl. čistění pleti, masáž obličeje, krku i dekoltu, sérum (galvanizace), maska + alginátová maska, oční sérum + oční krém, krém, délka: 90 minKosmetika Malu Wilz MALU WILZ Beauté je součástí společnosti ARTDECO Cosmetic Group. Společnost se sídlem na předměstí Mnichova v Karlsfeldu byla založena v roce 1985 Helmutem Baurechtem, zkušeným marketingovým manažerem v kosmetickém odvětví. Helmut Baurecht byl vždy fascinován barevností a krásou kosmetiky a měl svou vizi o ideální kosmetice - exklusivní, trendové, sofistikované a také profesionální. MALU WILZ Beauté neprovádí žádné testování na zvířatech a ani si testy na zvířatech nenechává pro vývoj své kosmetiky provádět.

Kůže, která je největším orgánem lidského těla, tvoří jakýsi ochranný štít, silnou bariéru před škodlivými vlivy životního prostředí. Svěží, mladistvý vzhled je důležitý pro naši psychickou pohodu. Stárnutí a tedy i stárnutí pleti je přirozený proces, při kterém se postupně snižuje schopnost produkovat "ochranné tuky" a tím i schopnost udržovat hydrataci. Jsme vystaveni znečištěnému životnímu prostředí, prachovým částicím ve vzduchu, klimatizačním systémům atd. Důsledkem tohoto všeho mohou být alergické reakce a podrážděná pleť. Mnoho lidí je přesvědčeno, že mají velmi citlivou pleť, ale skutečností často bývá, že jejich pleť je normální, pouze reaguje na nevhodně vybrané produkty pěstící kosmetiky.  KRÁSA INSPIROVANÁ PŘÍRODOU PHYTOCÉANE

Phytocéane koncentruje všechny benefity přírody světa, spolu s čistými a účinnými složkami, které obsahuje, do receptur pro profesionální ošetření. Kombinuje odbornou péči o pleť, potěšení smyslů a požitek úniku z reality.
Každý den cestujeme po světě, abychom našli způsoby, jak vaší pokožce nabídnout zdravou krásu, ohleduplnou k životnímu prostředí a jednoduše odvozenou od přírody.


For Life& Madaga je Česká profesionální kosmetika na francouzkých základech. Tradiční ověřená značka od roku 1994.

Primárním zaměřením jsou výrobky profesionální kosmetické péče určené pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je i řada přípravků pro domácí péči. Vyrábíme také přípravky pro velmi citlivou kůži (např. alergiků, ekzematiků a kojenců).

Od počátku roku 2007 přicházíme se zcela novým konceptem "Natural Innovation". Nejvýznamnější změnou je zásadní snížení či úplné vyloučení potenciálních alergenů (jako jsou konzervační látky a parfemace) a nahrazení původních syntetických olejů novými přírodními oleji.
Důležité je také zvýšení podílu stávajících a doplnění nových účinných látek v přípravcích.

Výrobky pro profesionální ošetření a domácí péči jsou distribuovány výlučně do kosmetických salonů a prostřednictvím kosmetiček zákazníkům.

Moderně vybavené laboratoře a velmi přísné sledování jakosti každého produktu jsou spolehlivou zárukou kvality.